Ankara
AÇIK
29°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
ANASAYFA TEKNOLOJİ Türkiye'nin En büyük Seo Yarışması 2024: Ödül 500.000 TL

Türkiye'nin En büyük Seo Yarışması 2024: Ödül 500.000 TL

2024'te düzenlenecek SEO yarışması için katılım şartları ve ödüller belirlendi. Yarışma, 10 Haziran 2024'te başlayacak ve toplamda 500 Bin TL değerinde ödül dağıtılacak. Habersoft yazılım şirketi tarafından desteklenen yarışmada katılımcılar, özel stratejilerle rekabet edecekler. Ayrıntılar için seoanaliz.net adresi ziyaret edilebilir.
yazar
Haber Bey
229
GÖSTERİM
Türkiye'nin En büyük Seo Yarışması 2024: Ödül 500.000 TL

2024'te düzenlenecek SEO yarışması için katılım şartları ve ödüller belirlendi. Yarışma, 10 Haziran 2024'te başlayacak ve toplamda 500 Bin TL değerinde ödül dağıtılacak. Habersoft yazılım şirketi tarafından desteklenen yarışmada katılımcılar, özel stratejilerle rekabet edecekler. Ayrıntılar için seoanaliz.net adresi ziyaret edilebilir.

Moradam Yazılım Şirketinin Sahibi Ünlü Yazılımcı Seçkin TALANÖZ tarafından planlanan ve hayata geçirilen bu büyük yarışmaya yüzlerce seo uzmanının katılacağı bekleniyor. Habersoft Yazılımı ile Tüm haber sitelerinin ve Yazılım dünyasının dikkatini çeken Talanöz Yarışmanın her sene yapılacağını ve Genç insanlara öncü olmanın gururunu yaşadığını belirtti.

2024 Seo Yarışması ve Ödülü duyulduktan sonra insanlar Habersoft Kimin? Seçkin Talanöz Kimdir Sorularını sormaya ve google'da aramaya başladı. Sizlere yarışma hakkındaki tüm ayrıntıları veriyoruz. Katılmak için Herhangi ek bir ücret ödemeyeceksiniz. Sadece Yarışma şartlarını iyi bir şekilde okuyarak uygulamanız gerekiyor. Bizlerde Yarışmanın ve sizlerin takipçisi olacağız. Hepinize Başarılar dileriz.

2024 SEO YARIŞMASI KATILIM ŞARTLARI:

1- Katılımcılar sıfır bir domain kayıt etmek zorundadır.
Katılımcılar yeni bir domain kaydetmelidir. Kaydettikleri domaini yarışma bitimine kadar bize devretmeliler. Yarışma sonunda dereceye giremeyen kişilere domainleri geri devredilecek, dereceye girenlerin ise domaini bizde kalacaktır. Kayıt edilen domainin daha önce başka biri tarafından düşürülmüş bir domain olup olmaması farketmez. Tek Şart Domainin 1 Mayıs - 1 Haziran 2024 tarihleri arasında kayıt edilmiş olmasıdır. Sınırsız sayıda domainle katılabilirsiniz. 1 kişi isterse 10 farklı domain alarak katılabilir.
Katılımcıların kullanacağı web sitesindeki yazılım, her tür yazılım olabilir. İster php, ister html, ister js olabilir. İsterseniz wordpress isterseniz de özel yazılım kullanabilirsiniz. Bu konuda kısıtlama yoktur.
2- Yarışmaya şahıs olarak, firma olarak veya ajans olarak katılabilirsiniz. Katılımcılar, yarışmaya katılmak için herhangi bir ücret ödemezler.
3- Katılımcılar 1 Haziran'a kadar katılım başvurusu yapabilir.
4- Yarışma 10 Haziran 2024 tarihinde başlar - 10 Ocak 2025 Tarihinde sona erer... Yarışma süresi 6 aydır.
5- Yarışma sonuçları ve anlık puan durumu haftalık olarak seoanaliz.net sitemizde yayınlanacaktır.
6- Yarışma için SEO Uzmanlarından kurulu bir Jüri oluşturulacak ve tüm yarışma boyunca jüri üyelerimiz katılımcıların sitelerini gözlemleyeceklerdir.
7- Yarışma 10 Ocak tarihinde bittikten sonra jüri raporları da incelenecek ve kesin sonuçlar 20 Ocak 2025 tarihinden açıklanacaktır. Takip eden 10 gün içinde ödüller dağıtılacaktır.
8- Katılımcılar, Search console, Google Analytics, Yandex Metrica gibi web sitelerindeki analiz araçlarının görüntüleme yetkisini jüri üyelerimize vermek zorundadır.
9- Yarışma boyunca aşağıdaki yöntemler kullanılamaz:
a) Hacklink gibi yöntemler kullanılamaz.
b) Başka bir domainden yarışmaya katılan domaine 301 yönlendirme yapılamaz
c) Popcent, Organichitpro ve benzeri sitelerden alınan suni ziyaretçi trafiği kullanılamaz.
Bunlar tespit edildiği anda diskalifiye olunur. Diskalifiye olan kişilerin domainleri geri devredilmeyecektir.
10- SEO yarışmasının tek sponsoru sahibi olduğum "Habersoft" yazılım şirketidir. Başka herhangi bir sponsor yoktur. 1 ay boyunca habersoft yazılımından şirketimize ödenen tüm ücretler yarışma bütçesi olarak grubumuza aktarılmıştır.
"Kalıplaşmış bir piyasaya yeni bir ürünle nasıl girilir" "Marka pazarlaması aslında nedir ve Nasıl Yapılır?" "Tanıtım bütçesi nasıl doğru kullanılır?" gibi merak edilen stratejleri de bu vesileyle tüm piyasaya gösterelim istedik.
11- Yarışmada verilecek nakit para ödülü toplam 200 Bin TL'dir. Hediyelerle birlikte toplam ödül 500 Bin TL üzerinde olacak. Detaylı ödül listesini bir süre sonra seoanaliz.net sitemizden görüntüleyebileceksiniz. Birinciye 100 bin Tl ödül verilecektir. Dereceye giren 25 kişiye ödül verilecektir. Ayrıca plaket ve ilk 3'e girenlere geleneksel SEO Yarışması Kupamız verilecektir. Habersoft yazılım satışlarının gelirleri 1 haziran'a kadar halen yarışmaya aktarıldığı için yarışma bütçesi ve ödüller daha da fazla yükselebilir. Bu sebeple şu an net rakam değil minimum rakamları veriyorum. Nihai ödüller 1 haziran'da seoanaliz.net sitemizde ve grupta duyurulacaktır.
12- Yarışma kelimesi "Haber Yazılımı"dır. Tüm katılımcılar kendi web sitelerinde bu kelimeye odaklı olarak SEO işlemlerini yapacaktır.
Yarışmacıların web sitesinde; konu içinde en az 1 adet ve en az 1 adet de (footer - header veya menude olabilir) sitedeki tum sayfalarda görülecek sekilde habersoft.com web sitesine yönlenen ve "habersoft Haber Yazılımı" anchor'u içeren dofollow link bulunmalıdır.
"Haber yazılımı" kelimesinde tüm google sonuçlarına göre derecelendirme yapılmayacak... Sadece katılımcıların kendi arasındaki sıralama, sonuçları belirleyecektir.
Örneğin; bir web sitesi Google arama sonuçlarında "haber yazılımı" kelimesinde 15. sıradaysa ama yarışma katılımcıları arasında 1. sıradaysa... O kişi yarışmayı kazanan olarak belirlenecektir.
13- Domainler kolay aktarım için zohi.net üzerinden kaydedebilirsiniz. Zohi.net grup yöneticimiz Hamza Erol'a aittir ve güvenilirdir. Domain satın alırken SEOYARISMASI kupon kodunu kullanarak yüzde 15 indirim alabilirsiniz. Aynı kupon kodu hosting alımlarında da gecerli olacak ama hostinglerin aynı firmadan alınması zorunlu değildir. Her hosting firması kullanılabilir.

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK YARIŞMAYA KATILABİLİRSİNİZ:
https://forms.gle/5fLLQjBP5ZfSLpS69

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Beşiktaş'ta 6 Bin Lira Borç Yüzünden Cinayet İşlendi

Beşiktaş'ta 6 Bin Lira Borç Yüzünden Cinayet İşlendi